Minęło kilka miesięcy od…

Categories Xbox

Minęło kilka miesięcy od ostatniej informacji, więc pozwolę sobie przypomnieć, że już od dłuższego czasu funkcjonuje
serwer Discord „Weterani Gier Wideo”, zrzeszający grupę dorosłych (okolice 30+) graczy, którzy obarczeni balastem „dorosłego życia” (rodzina, dzieciaki, dom, robota) wciąż relaksują się dając nura w wirtualne światy. Zależy nam na budowaniu fajnego klimatu do gadania o naszych pasjach, do ustawiania się na wspólne granie, do wymiany doświadczeń lub wzajemnej pomocy. Bez napinki, totalny luz, pełna kultura.

Na wszelki wypadek tłumaczę – Discord to takie połączenie IRCa z #teamspeak i komunikatorem internetowym. Jak ktoś nie ma ochoty używać mikrofonu to nigdy nie będzie musiał z niego korzystać, większość dyskusji na serwerze odbywa się w formie czatu tekstowego. Poza tym Discord ma porządnego klienta przeglądarkowego i fajną apkę na komórki.

Na chwilę obecną mamy ok. 600 użytkowników, z czego 10% jest dość aktywnych. Może wydawać się to niewiele, ale Ci użytkownicy generują na prawdę sporo treści, bo oprócz o gierkach rozmawiamy również o szeroko pojętej popkulturze i innych zainteresowaniach.

Gramy praktycznie we wszystko i na różnych platformach, ale ostatnio ustawiamy się najczęściej na #cod #callofduty #bf #battlefield #destiny #pubg #escapefromtarkov #quakechampions #overwatch #arma #csgo. Jest też ekipa regularnie grająca w #minecraft na własnym serwerze, spotykamy się też przy wirtualnym stole Tabletop Simulator grając w #gryplanszowe #planszowki. Sporo osób streamuje swoje rozgrywki i mamy kanał, na którym wszystkie transmisje są agregowane.

Wszystkich chętnych do dołączenia do naszej ekipy, serdecznie zapraszamy 🙂

Link do serwera: https://discord.gg/MFP3SGu
Fanpage na Facebooku: https://goo.gl/oPM4PF

Taguję również: #konsole #ps4 #ps3 #playstation #xboxone #xbox #nintendo #nintendoswitch #3ds #gameboy #pc #pcmasterrace #gry #steam #gog #retrogaming #discord