Tym razem nic nie rozdajemy…

Categories Xbox

Tym razem nic nie rozdajemy (ale to się zmieni już jutro :D) ale przychodzimy z ogłoszeniem.
Poszukujemy ludzi do współpracy w ramach nienagrani.pl. Nasza ekipa ostatnio dość mocno się wykruszyła, przez co po prostu ciężej nam produkować content.
Tak więc pozwolę sobie zawołać tagi: #gry #ps4 #xboxone #nintendoswitch oraz #pcmasterrace.
Potrzebujemy ludzi grających na każdej platformie, interesujących się branżą gier ale i ogólnie rozrywki i nowoczesnych technologii. Nie ma problemu, by tworzyć materiały nie tylko na temat gier, ale także filmów czy sprzętu.
Czego wymagamy? Wysłania wiadomości prywatnej i rozmowy. Nie jesteśmy korpo, żeby prowadzić kilkuetapową rekrutację i sprawdzać wasze kompetencje. Ale ogólnie zakres obowiązków to pisanie newsów i recenzji. Tylko tyle.
Co oferujemy? Oczywiście kody do gier. I to nie tylko jakichś indyków. Zależność jest prosta – im więcej dzieje się na stronie, tym poważniejsi wydawcy się nami interesują. Kody (czy też wersje pudełkowe) dostajecie w zamian za napisanie recenzji. Oprócz tego chętni mogą dostać akredytacje na każdy event growy, na który tylko możliwe będzie uzyskanie go przez naszą redakcję.
Nie ma co się tutaj rozpisywać. Jesli ktoś chce i jest gotów wykazać pewne zaangażowanie – zapraszamy.
PS osoby, które chciałyby współpracować w ramach youtube też są mile widziane, wszak gdy poszerzy nam się trochę kadra, mamy zamiar reanimować nasz kanał xD