Właśnie zobaczyłem ceny…

Categories Xbox

Właśnie zobaczyłem ceny nowego Need for Speeda lol
Niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób gry w Polsce są o tyle droższe niż na zachodzie. Jeżeli u nas gra na ps4 kosztuje 320zl a w Anglii max 190zl??! (Chociaż w rzeczywistości to 42,- ale to już inny temat)

Dla mnie to chore , niedługo gry będą po cztery stówki na premierę , a pamietam czasy gdy płaciłem 100zl w preorderze na PC…. i to wcale nie było tak dawno temu…

Ja mówię czas na zmiany. Nie może być tak ze gry u nas są tak drogie i bardziej się opłaca kupywać je za granica i płacić 60zl za wysyłkę bo i tak wychodzi taniej lol

Rozumiem frajerskie zagrania polskich youtuberow, którzy nawet będą bronić takich chorych cen bo by się zesrali na stojąco gdyby mieli powiedzieć coś złego na sponsorów i stracić te grosze które im dają . Ale my nie możemy pozwolić żeby robiono z nas frajerów !

Ceny gier wzrastają z niewiadomych przyczyn i przerosły już praktycznie o 50% ich ceny za zachodnia granica. A ich jakość ciagle spada poprzez wydawanie niedokończonych gier z absurdalnymi mikropłatnościami zaburzającymi niejednokrotnie cały balans rozgrywki.

Jestem graczem od ok 30 lat i wam mówię ze takiej patologii to jeszcze u nas nie było.

Trzeba to zmienić i trzeba zatrząść internetem bo jak widać poprzez milczenie korporacje i wydawcy zrobili sobie tutaj jakieś pośmiewisko z nas wszystkich ! Trzeba z tym skończyć ! Nawołuje wszystkich ogarniętych ludzi w temacie o propozycje lub zwyczajny bojkot tych tytułów , które na Polskim rynku przekraczają ceny tych na zachodzie.

#stoptakimcenom #gry #ps4 #xboxone #playstation #pc